Bratislava - cosmos

 

          Cosmos v Bratislave 

 

Presne v polovici novembra som bola s mojimi Sovičkami na výstave Cozmos v Bratislave :-) Vstávali sme veľmi skoro... mnohí z nás ani poriadne nespali, tak sme sa veľmi tešili.. O piatej ráno zraz na vlakovej stanici, nástup do správneho vagóna boli tie najdôležitejšie vecičky a potoooom.... pár hodín sladkého ničnerobenia, podriemkávania, klebetenia.. Cesta nám ubehla veľmi rýchlo, ale to podstatné nás ešte len čakalo.. naša-moja obľúbená Bratislava :-D Výstava bola pútavá, mnoho nových informácií sme sa dozvedeli, všeličo vyskúšali. Navštívili sme aj Dóm sv. Martina a iné zaujímavé pamiatky Bratislavy. Áno boli sme aj v McDonalde, hlad bol silnejší ako nákupy na Obchodnej :-D :-D nikto sa nám tentokrát nestratil... Mala som všetky svoje mláďatká stále pri "sukni" ;-) Domov som sa unavená, ale príjemne vracala snáď len JA :D..decká mali ešte aj cestou domov vo vlaku dostatoook energie.. ale prebrali ma karty, bo tu bolo treba byť v strehu ;-)Na stanici nás už čakali rodičia a my sme mali opäť krásny dník plný smiechu za sebou. Už sa teším nabudúce <3 <3 <3

 

18  

... viac foto ...