Zdravá výživa

Ďeň zdravej výživy .....

26. november 2015

Tak ako každý rok, tak aj tento nebol výnimkou a deviataci pripravili deň zdravej výživy. Celý mesiac sa pripravovali, pilne cvičili, aby výsledok bol perfektný.  Sprievodnou témou dňa bol Harry Potter, ktorý spolu so svojimi spolužiakmi súťažili o presadenie zdravých bufetov na Rokfortskej škole. Výsledkom  ich snaženia v súbojoch so študentom Malfoyom bola chutná hostina so samými zdravými jedlami, ktoré pripravovali žiaci druhého stupňa so svojimi pani učiteľkami. Žiaci prvého stupňa mali  veselé aktivitky s témou zdravej výživy a prváčikovia sa naučili ako správne si umývať zúbky. Vyvrcholením krátkeho divadielka bola ochutnávka všetkých zdravých dobrôt od škôlkarikov až po ôsmakov. Každá skupinka, ktorá ochutnala skvelé sladké a slané zdravé maškrty dostala diplom.

..a ďalší skvelý deň za nami..

 IMG 20151126 123941

... viac foto ...