Famózny Jánošík

Famózny Jánošík
" To bola paráda!", týmito slovami reagovali žiaci a učitelia na divadelné predstavenie, z ktorého odchádzali. Žiaci druhého stupňa sa 13. októbra 2015 zúčastnili divadelného predstavenia. Za nezabudnuteľným zážitkom cestovali do Spišskej Novej Vsi, kde im svoje majstrovské umenie predviedli herci Spišského divadla. Herci stvárnili životný príbeh Juraja Jánošíka originálnym spôsobom. Aj takto chceli nám, divákom, ukázať životné osudy nášho národného hrdinu. Divadelnou sálou sa viackrát ozýval intenzívny potlesk a my sme neskrývali svoje nadšenie. Spokojnosť na tvárach našich žiakov a učiteľov prezrádzala, že sú s výkonmi hercov spokojní. Divadelné predstavenie Jánošík zostane ešte dlho naším nezabudnuteľným zážitkom.
                                              DSC 01192          
                                              DSC 01203