Sviatočný December

Vianočné dielne

Už je takým zvykom, že pred Vianocami všade cítiť škoricu, perníčky i ihličie, počuť šušťanie baliaceho papiera alebo známe melódie vianočných kolied... Každým rokom tieto vône, chute i melódie počuť aj v školských triedach, keď sa naši žiaci spolu s rodičmi stretnú na Vianočných dielňach. Aj tento rok si prišli na svoje...ochutnávali, vystrihovali, lepili, napichovali...prosto v krásnej predvianočnej atmosfére si vyrobili množstvo vianočných ozdôb, dekorácií i darčekov. Ostáva už len popriať Vám všetkým štastné a veselé Vianoce:)

Vianočné dielne 2013 2  Vianočné dielne 2013 12  Vianočné dielne 2013 19

Vianočné dielne 2013 27  Vianočné dielne 2013 31  Vianočné dielne 2013 38

...viac foto...

Mikulášske predstavenie

Naši žiaci opäť nezaháľali a pripravili pre seniorov obce Veľký Slavkov krásne Mikulášske predstavenie. Nechýbalo v ňom stavanie snehuliaka detičkami zo škôlky, koledy, vinše a tance Mikuláškov - žiakov 1. stupňa ZŠ a divadelné spracovanie "Martinka Klingáča" žiakmi 2. stupňa ZŠ. Veríme že Vás potešili a pobavili. Tí, ktorí ste to nestihli, tak aspoň takto:...https://drive.google.com/folderview?id=0BxeZCjIRj1rITkVqcnlsMTVHcUk&usp=sharing

 

hviezda skolka

martinko 1 martinko 2

tanec záver