Lyžiarsky výcvik 2012/2013

V posledný februárový týždeň sa naši žiaci zúčastnili pobytového lyžiarského výcviku v stredisku Greguska Ski Dolný Smokovec. Slnko, sneh a príjemná rodinná atmosféra penziónu U Paliho vyčarila u našich žiakov nejeden opálený úsmev a kopec zápisov do denníčkov zo vzrušujúcich zážitkov.

Každý deň im prialo slnečné počasie a okrem lyžiarského výcviku si žiaci mohli zasúťažiť aj v takých disciplínach ako slalom či skok do diaľky. Poobede sa zúčastnili bohatého programu, ktorý ich aspoň na týždeň zbavil "povinnosti" zo sledovania televízie alebo hrania počítačových hier:) Večer im síce nik nečítal rozprávku na dobrú noc, ale po nočných guľovačkách, sánkovaniach a "snežných záprahov" by to aj tak nik nepočúval:)

Je zbytočné viacej písať, veď nahliadnite do fotografií - tie tváre vravia za všetko. Nakoniec "len" veľká VĎAKA Niekomu tam hore za krásne počasie a jazdu bez úrazu; pánovi Greguškovi za výborné lyžiarske podmienky na svahu; kuchárkam školskej jedálne za vynikajúce obedy; Palkovi za super raňajky, desiate a večere, ale hlavne pevné nervy:) a lyžiarsko-pedagogickému dozoru - našim učiteľom Mendelovi a Belišovi za zápisky do denníčkov - dúfajme, že len tie pozitívne:) 

lyiarsky vcvik 2012-13 na svahu 3 lyiarsky vcvik 2012-13 na svahu 115 lyiarsky vcvik 2012-13 na svahu 134 lyiarsky vcvik 2012-13 na svahu 58 

Pre viac foto kliknite tu